Сарапулскиот НЛО сепак е само руски сателит!

  Share
  Martin
  Martin

  Број на мислења : 301
  Age : 31
  Местолокација : Catwalk Galaxy
  Registration date : 2009-02-05

  Сарапулскиот НЛО сепак е само руски сателит!

  Пишување  Martin on Чет Јун 04, 2009 2:06 pm

  Сарапулскиот НЛО сепак е само руски сателит. Небото над Русија не го запоседнале вонземјаните, туку телекомуникациски сателит Меридијан-2. Тоа го потврдија новите снимки објавени на Ју Туб (YouTube), така да нема потреба од викање на Мулдер и Скали ( Mulder i Scully, The X-Files)...
  Повеќе за Статијата тука!


  _________________
  They look so small from up here Very Happy

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 11:18 am