Топ 10 настани во астрономијата за 2009

  Share
  Feanor
  Feanor

  Број на мислења : 219
  Age : 31
  Местолокација : У дадену Епсилон околину
  Registration date : 2009-02-05

  Топ 10 настани во астрономијата за 2009

  Пишување  Feanor on Чет Јан 28, 2010 6:54 am

  После нова година ја направив оваа листа:

  Топ 10 настани во 2009

  Да ве чујам што милслите, во право ли сум Smile


  _________________
  If you go to Z'ha'dum, you will die.
  Geograf
  Geograf

  Број на мислења : 98
  Age : 29
  Местолокација : Делта квадрант
  Registration date : 2009-02-12

  Re: Топ 10 настани во астрономијата за 2009

  Пишување  Geograf on Чет Јан 28, 2010 4:41 pm

  Во право си и добро избор си направил околу настаните за минатата година. Супер е. Поздрав!

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 10:23 am