Среќен Астро-Валентин!

  Share
  Martin
  Martin

  Број на мислења : 301
  Age : 31
  Местолокација : Catwalk Galaxy
  Registration date : 2009-02-05

  Среќен Астро-Валентин!

  Пишување  Martin on Нед Фед 14, 2010 3:28 pm

  До сите заљубени што не следат редовно, а и до оние што не го прават тоа (срам да им е! Smile), еве неколку слики од објекти во вселената, кои наликуваат на срце!


  _________________
  They look so small from up here Very Happy

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 10:55 am