Здраво

  Share
  filipvselena
  filipvselena

  Број на мислења : 10
  Age : 25
  Местолокација : Штип
  Registration date : 2010-03-21

  Здраво

  Пишување  filipvselena on Нед Мар 21, 2010 10:31 am

  Здраво на сите
  Јас сум Филип,живеам во Штип и моментално сум 3 година средно.Одамна сум љубител на астрономијата па тука сум да дознаам нешто повише.Се надевам дека наскоро ќе бидете во состојба да организирате разни курсеви или каравани по Македонија. Smile
  Martin
  Martin

  Број на мислења : 301
  Age : 31
  Местолокација : Catwalk Galaxy
  Registration date : 2009-02-05

  Re: Здраво

  Пишување  Martin on Нед Мар 21, 2010 12:24 pm

  filipvselena напиша:Здраво на сите
  Јас сум Филип,живеам во Штип и моментално сум 3 година средно.Одамна сум љубител на астрономијата па тука сум да дознаам нешто повише.Се надевам дека наскоро ќе бидете во состојба да организирате разни курсеви или каравани по Македонија. Smile
  Добредојде Филип! Се надевам дека многу прашања ќе ти се разјаснат во врска со астрономијата на Форумот. Слободно прашувај, тука сме да дискутираме за астрономските теми и да даваме свои мислења. Да наскоро се планираат курсеви, секако дека ќе бидеш добредојден и навремено известен. Поздрав!


  _________________
  They look so small from up here Very Happy
  filipvselena
  filipvselena

  Број на мислења : 10
  Age : 25
  Местолокација : Штип
  Registration date : 2010-03-21

  Re: Здраво

  Пишување  filipvselena on Нед Мар 21, 2010 12:32 pm

  Martin напиша:
  filipvselena напиша:Здраво на сите
  Јас сум Филип,живеам во Штип и моментално сум 3 година средно.Одамна сум љубител на астрономијата па тука сум да дознаам нешто повише.Се надевам дека наскоро ќе бидете во состојба да организирате разни курсеви или каравани по Македонија. Smile
  Добредојде Филип! Се надевам дека многу прашања ќе ти се разјаснат во врска со астрономијата на Форумот. Слободно прашувај, тука сме да дискутираме за астрономските теми и да даваме свои мислења. Да наскоро се планираат курсеви, секако дека ќе бидеш добредојден и навремено известен. Поздрав!

  Одлично!Едвај чекам да почнат циклуци со предавања во иднина. Smile
  Geograf
  Geograf

  Број на мислења : 98
  Age : 29
  Местолокација : Делта квадрант
  Registration date : 2009-02-12

  Re: Здраво

  Пишување  Geograf on Нед Мар 21, 2010 1:25 pm

  filipvselena напиша:
  Martin напиша:
  filipvselena напиша:Здраво на сите
  Јас сум Филип,живеам во Штип и моментално сум 3 година средно.Одамна сум љубител на астрономијата па тука сум да дознаам нешто повише.Се надевам дека наскоро ќе бидете во состојба да организирате разни курсеви или каравани по Македонија. Smile
  Добредојде Филип! Се надевам дека многу прашања ќе ти се разјаснат во врска со астрономијата на Форумот. Слободно прашувај, тука сме да дискутираме за астрономските теми и да даваме свои мислења. Да наскоро се планираат курсеви, секако дека ќе бидеш добредојден и навремено известен. Поздрав!

  Одлично!Едвај чекам да почнат циклуци со предавања во иднина. Smile

  Добредојде Филип, се надеваме дека ќе те заинтересираат многу теми кои се наоѓаат моментално за дискутирање на форумот и кои се доста актуелни во последно време. Уживај во престојот. Smile
  Nikola_S
  Nikola_S

  Број на мислења : 184
  Age : 29
  Местолокација : Измеѓу Хипокампус и Неокотрекс
  Registration date : 2009-02-05

  Re: Здраво

  Пишување  Nikola_S on Нед Мар 21, 2010 2:07 pm

  Добредојде и од мене Филип, и ти посакувам пријатен и пред се едукативен престој на форумов! cheers


  _________________

  Sponsored content

  Re: Здраво

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 10:41 am