Среќен роденден

  Share
  Geograf
  Geograf

  Број на мислења : 98
  Age : 29
  Местолокација : Делта квадрант
  Registration date : 2009-02-12

  Среќен роденден

  Пишување  Geograf on Сре Дек 01, 2010 11:25 pm

  Среќен роденден на нашиот член Dark аngelMKD, се најубаво, сите желби да ти се исполнат и оваа година да се вклучиме сите заедно да го заживееме малку Форумот и да отвораме дискусии за разни теми.
  Поздрав од име на целото друштво cheers cheers cheers Very Happy
  Geograf
  Geograf

  Број на мислења : 98
  Age : 29
  Местолокација : Делта квадрант
  Registration date : 2009-02-12

  Re: Среќен роденден

  Пишување  Geograf on Сре Дек 29, 2010 2:58 am

  Среќан роѓендан претседателе, све најубаво, све што посакаш да ти се испуни, да ни га водиш Друштво и у наредну годину, за смену не чекај пошто нема шансе да те мењамо супер си до сг само продужи такој !!
  Овој е честитка од мене у име на целу управу на Друштво уедно и чланови. Very Happy
  cheers cheers cheers
  Martin
  Martin

  Број на мислења : 301
  Age : 31
  Местолокација : Catwalk Galaxy
  Registration date : 2009-02-05

  Re: Среќен роденден

  Пишување  Martin on Нед Јан 16, 2011 10:40 pm

  Geograf напиша:Среќан роѓендан претседателе, све најубаво, све што посакаш да ти се испуни, да ни га водиш Друштво и у наредну годину, за смену не чекај пошто нема шансе да те мењамо супер си до сг само продужи такој !!
  Овој е честитка од мене у име на целу управу на Друштво уедно и чланови. Very Happy
  cheers cheers cheers

  Касну малко (месец дна), па еве и туја, Фала на честитке! cheers cheers cheers


  _________________
  They look so small from up here Very Happy

  Sponsored content

  Re: Среќен роденден

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 10:54 am