cekajki go godo

  Share
  Feanor
  Feanor

  Број на мислења : 219
  Age : 31
  Местолокација : У дадену Епсилон околину
  Registration date : 2009-02-05

  cekajki go godo

  Пишување  Feanor on Сре Фед 11, 2009 1:34 pm

  cekam fiziku uvid....

  Evil or Very Mad pirat tongue sunny drunken pale silent

  dosadno......


  _________________
  If you go to Z'ha'dum, you will die.
  Smajli
  Smajli

  Број на мислења : 63
  Age : 28
  Местолокација : дома :)
  Registration date : 2009-02-07

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Smajli on Сре Фед 11, 2009 9:23 pm

  хахахаххаа. па си пишал чекајќи го годо а? добра книга. на школо направивме виц дека годо ќе се појави за чак норис Laughing
  Feanor
  Feanor

  Број на мислења : 219
  Age : 31
  Местолокација : У дадену Епсилон околину
  Registration date : 2009-02-05

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Feanor on Сре Фед 11, 2009 9:56 pm

  Smajli напиша:хахахаххаа. па си пишал чекајќи го годо а? добра книга. на школо направивме виц дека годо ќе се појави за чак норис Laughing
  lol! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lol!


  _________________
  If you go to Z'ha'dum, you will die.
  Martin
  Martin

  Број на мислења : 301
  Age : 31
  Местолокација : Catwalk Galaxy
  Registration date : 2009-02-05

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Martin on Чет Фед 12, 2009 1:19 am

  Feanor напиша:
  Smajli напиша:хахахаххаа. па си пишал чекајќи го годо а? добра книга. на школо направивме виц дека годо ќе се појави за чак норис Laughing
  lol! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lol!

  Леле која тема наслов нема врску сас содржину Very Happy


  _________________
  They look so small from up here Very Happy
  Nikola_S
  Nikola_S

  Број на мислења : 184
  Age : 29
  Местолокација : Измеѓу Хипокампус и Неокотрекс
  Registration date : 2009-02-05

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Nikola_S on Чет Фед 12, 2009 9:33 am

  Smajli напиша:хахахаххаа. па си пишал чекајќи го годо а? добра книга. на школо направивме виц дека годо ќе се појави за чак норис Laughing

  Поштено мислу дека и нема много избор lol!


  _________________
  Smajli
  Smajli

  Број на мислења : 63
  Age : 28
  Местолокација : дома :)
  Registration date : 2009-02-07

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Smajli on Чет Фед 12, 2009 11:58 pm

  Nikola_S напиша:
  Smajli напиша:хахахаххаа. па си пишал чекајќи го годо а? добра книга. на школо направивме виц дека годо ќе се појави за чак норис Laughing

  Поштено мислу дека и нема много избор lol!
  е нема. нели има еден факт дека откога чак норис бил на марс сега таму нема знаци на живот? lol!
  Nikola_S
  Nikola_S

  Број на мислења : 184
  Age : 29
  Местолокација : Измеѓу Хипокампус и Неокотрекс
  Registration date : 2009-02-05

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Nikola_S on Пет Фед 13, 2009 1:48 am

  Smajli напиша:
  Nikola_S напиша:
  Smajli напиша:хахахаххаа. па си пишал чекајќи го годо а? добра книга. на школо направивме виц дека годо ќе се појави за чак норис Laughing

  Поштено мислу дека и нема много избор lol!
  е нема. нели има еден факт дека откога чак норис бил на марс сега таму нема знаци на живот? lol!

  Who let the dogs out??? Au Au Au Au
  Who let the dogs out??? Au Au Au Au
  Who let the dogs out??? Au Au Au Au

  Chuck Norris let the dogs out! bounce bounce bounce bounce


  _________________
  Feanor
  Feanor

  Број на мислења : 219
  Age : 31
  Местолокација : У дадену Епсилон околину
  Registration date : 2009-02-05

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Feanor on Пет Фед 13, 2009 12:31 pm

  Само Чак Норис знае кој е Дуле, а кој Коки...


  _________________
  If you go to Z'ha'dum, you will die.
  Smajli
  Smajli

  Број на мислења : 63
  Age : 28
  Местолокација : дома :)
  Registration date : 2009-02-07

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Smajli on Пет Фед 13, 2009 8:07 pm

  Feanor напиша:Само Чак Норис знае кој е Дуле, а кој Коки...
  lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
  Martin
  Martin

  Број на мислења : 301
  Age : 31
  Местолокација : Catwalk Galaxy
  Registration date : 2009-02-05

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Martin on Пет Фед 13, 2009 8:47 pm

  Штом почнавме за Чак Норис, ајде и ја еден факт да кажам за човекот! - На 7 миот ден Бог седнал да одмара, Чак Норис ја преземал работата во свои раце Cool


  _________________
  They look so small from up here Very Happy
  Nikola_S
  Nikola_S

  Број на мислења : 184
  Age : 29
  Местолокација : Измеѓу Хипокампус и Неокотрекс
  Registration date : 2009-02-05

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Nikola_S on Пет Фед 13, 2009 9:35 pm

  mmartin напиша:Штом почнавме за Чак Норис, ајде и ја еден факт да кажам за човекот! - На 7 миот ден Бог седнал да одмара, Чак Норис ја преземал работата во свои раце Cool

  Бог кажаја: Ке га засдаду свет за 10 дна
  Чак Норис: Имаш 6!


  _________________
  Feanor
  Feanor

  Број на мислења : 219
  Age : 31
  Местолокација : У дадену Епсилон околину
  Registration date : 2009-02-05

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Feanor on Пет Фед 13, 2009 9:41 pm

  Чак Норис едн пут испија 2 кутичиња сас апчиња за спање.....

  ...и коначно трепнаја!!


  _________________
  If you go to Z'ha'dum, you will die.
  Martin
  Martin

  Број на мислења : 301
  Age : 31
  Местолокација : Catwalk Galaxy
  Registration date : 2009-02-05

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Martin on Пет Фед 13, 2009 9:58 pm

  Чак Норис може да задави сас бежичан телефон!!!


  _________________
  They look so small from up here Very Happy
  Smajli
  Smajli

  Број на мислења : 63
  Age : 28
  Местолокација : дома :)
  Registration date : 2009-02-07

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Smajli on Саб Фед 14, 2009 4:40 pm

  вселената се шири - сите бегаат од чак норис Smile
  Smajli
  Smajli

  Број на мислења : 63
  Age : 28
  Местолокација : дома :)
  Registration date : 2009-02-07

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Smajli on Саб Фед 14, 2009 4:42 pm

  не постои теорија на еволуција. има само листа на видови на кои чак норис им дозволил да живеат Laughing

  Sponsored content

  Re: cekajki go godo

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 10:44 am