Е ова не очекував,,,,,,

  Share

  Poll

  Дали е во прашање заговор?

  [ 4 ]
  80% [80%] 
  [ 1 ]
  20% [20%] 

  Општо гласови: 5
  Feanor
  Feanor

  Број на мислења : 219
  Age : 31
  Местолокација : У дадену Епсилон околину
  Registration date : 2009-02-05

  Е ова не очекував,,,,,,

  Пишување  Feanor on Пет Фед 20, 2009 6:46 am

  Извештај за посетеноста на сајтот astkum.tk на Google Analytics за периодот од 17-20 февруари...

  Network Location Visits Pages/Visit Avg. Time on Site
  1. onnet adsl ip subnet 27 5.19 00:15:35
  2. makedonski telekomunikacii a.d. 20 6.30 00:10:51
  3. adsl ip subnet 11 8.36 00:15:33
  4. neotel doo export-import skopje 4 3.75 00:03:41
  5. cabletel dooel skopje center 3 2.00 00:00:15
  6. cabletel dooel macedonia 2 1.00 00:00:00
  7. global communications networks doel 1 2.00 00:00:20
  8. japan network information center 1 6.00 00:02:16
  9. suomi communications oy 1 7.00 00:04:42

  ....знаши човекот не само што бил, ама и се задржал 2 минути и посетил 6 страни??


  _________________
  If you go to Z'ha'dum, you will die.
  Martin
  Martin

  Број на мислења : 301
  Age : 31
  Местолокација : Catwalk Galaxy
  Registration date : 2009-02-05

  Re: Е ова не очекував,,,,,,

  Пишување  Martin on Пет Фед 20, 2009 1:48 pm

  Се работи за тоа што Јапонците пробуваат да не шпиунираат What a Face , ц ц ц, и нашиот Клуб стана шпиуниран,ова големите сили пробуваат да не контролираат, ама не им се даваме! 6 Страни има посетено??? Баш ме интересира што има разберено - хехехе Razz Инаку не пишувајте конспиративни работи на сајтот што може да ги стават против нас на суд покасно - хехехе bounce


  _________________
  They look so small from up here Very Happy
  Nikola_S
  Nikola_S

  Број на мислења : 184
  Age : 29
  Местолокација : Измеѓу Хипокампус и Неокотрекс
  Registration date : 2009-02-05

  Re: Е ова не очекував,,,,,,

  Пишување  Nikola_S on Пет Фед 20, 2009 1:52 pm

  Куманово до Токија lol!
  Овој е стварно крај, незнам што да кажу ^-^


  _________________
  Smajli
  Smajli

  Број на мислења : 63
  Age : 28
  Местолокација : дома :)
  Registration date : 2009-02-07

  Re: Е ова не очекував,,,,,,

  Пишување  Smajli on Саб Фед 21, 2009 6:37 pm

  еј супер што вака е познат сајтот. ама многу ме копка како го нашле Suspect можда имате информации што они ги сакаат Suspect
  lol! lol! lol! lol! lol!
  Martin
  Martin

  Број на мислења : 301
  Age : 31
  Местолокација : Catwalk Galaxy
  Registration date : 2009-02-05

  Re: Е ова не очекував,,,,,,

  Пишување  Martin on Саб Фед 21, 2009 9:35 pm

  Smajli напиша:еј супер што вака е познат сајтот. ама многу ме копка како го нашле Suspect можда имате информации што они ги сакаат Suspect
  lol! lol! lol! lol! lol!

  Што знам, на шпиуните секогаш е им е нешто компримитирачко. Пазете што ќе постирате - хеххее What a Face


  _________________
  They look so small from up here Very Happy
  Feanor
  Feanor

  Број на мислења : 219
  Age : 31
  Местолокација : У дадену Епсилон околину
  Registration date : 2009-02-05

  Re: Е ова не очекував,,,,,,

  Пишување  Feanor on Саб Фед 21, 2009 10:42 pm

  mmartin напиша:
  Smajli напиша:еј супер што вака е познат сајтот. ама многу ме копка како го нашле Suspect можда имате информации што они ги сакаат Suspect
  lol! lol! lol! lol! lol!

  Што знам, на шпиуните секогаш е им е нешто компримитирачко. Пазете што ќе постирате - хеххее What a Face

  Иначе, нови посети од Канада, Америка, Германија, па дури и Грчка (си отишол одма, btw)...

  Google rules!


  _________________
  If you go to Z'ha'dum, you will die.
  Branko
  Branko

  Број на мислења : 41
  Age : 38
  Местолокација : Twisted City
  Registration date : 2009-02-09

  Re: Е ова не очекував,,,,,,

  Пишување  Branko on Нед Фед 22, 2009 11:16 pm

  Добро би било да имаме и по некоја посета надвор од планетата Земја. Колку да видат дека не ги шпиунираме, туку само ги оговараме.

  Sponsored content

  Re: Е ова не очекував,,,,,,

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 10:25 am