Фотографија

  Share
  Feanor
  Feanor

  Број на мислења : 219
  Age : 31
  Местолокација : У дадену Епсилон околину
  Registration date : 2009-02-05

  Фотографија

  Пишување  Feanor on Саб Фед 28, 2009 3:59 pm

  Еве место кај што може да дискутираме за фотографија, и поконкретно начини да се фотографира ноќното небо. Сите сугестии се пожелни во врска со ова хоби, па уште ако се најде некој професионален фотограф да објасни некои работи.... тоа би било фантастично Smile

  Се ова со цел да се уклучиме поактивно во TWAN (Светот Навечер) проектот, бидејќи сметам дека секој од нас може да направи со малку труд интересна фотографија која ќе го збогати нашиот сајт, на кого навистина му треба голема доза тазе и наши материјали.


  _________________
  If you go to Z'ha'dum, you will die.

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 11:19 am