Астрономија, благодарам НЕ!

  Share
  Martin
  Martin

  Број на мислења : 301
  Age : 31
  Местолокација : Catwalk Galaxy
  Registration date : 2009-02-05

  Астрономија, благодарам НЕ!

  Пишување  Martin on Чет Фед 11, 2010 2:35 am

  Како еден аматер блогер ги опишува причините зошто не треба да станете астроном... Повеќе за Статијата тука!


  _________________
  They look so small from up here Very Happy

   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 10:23 am