Вашето Хоби

  Share
  Darth_Sion
  Darth_Sion

  Број на мислења : 5
  Registration date : 2009-02-05

  Вашето Хоби

  Пишување  Darth_Sion on Чет Фед 05, 2009 5:15 pm

  Имав ли људи и такво нешто, хоби?
  Nikola_S
  Nikola_S

  Број на мислења : 184
  Age : 29
  Местолокација : Измеѓу Хипокампус и Неокотрекс
  Registration date : 2009-02-05

  Re: Вашето Хоби

  Пишување  Nikola_S on Чет Фед 05, 2009 9:20 pm

  Хех па имав, еве на мене хоби ми е идење на факултет. А и на тебе колега ваљда затој што гледам не си га много сериозно сфатија. Иначе добро е прашање ајде отворите се, што правите у слободно време(кд не сте зафатени сас астрономију Very Happy Very Happy Very Happy )
  Martin
  Martin

  Број на мислења : 301
  Age : 31
  Местолокација : Catwalk Galaxy
  Registration date : 2009-02-05

  Re: Вашето Хоби

  Пишување  Martin on Пет Фед 06, 2009 1:48 am

  У слободно време па ваљда да седу на интернет и да претражују статие за Астрономију - хехе шалу се, што знам ваљда се социјализирам у слободно време What a Face
  Smajli
  Smajli

  Број на мислења : 63
  Age : 28
  Местолокација : дома :)
  Registration date : 2009-02-07

  Re: Вашето Хоби

  Пишување  Smajli on Нед Фед 08, 2009 8:05 pm

  па кога имам слободно време, искачам во град, читам нешто астрономско, гледам во небо, слушам музика, гледам sci-fi серии и сл. Smile
  Aleksandar
  Aleksandar

  Број на мислења : 36
  Age : 25
  Местолокација : Зависи кд куде:D
  Registration date : 2009-03-01

  Re: Вашето Хоби

  Пишување  Aleksandar on Саб Мар 07, 2009 5:08 pm

  хех па хоби сто знам...идење у школу учење,истразување за астрономију,историја,претразују по нет мн работе а и мсн исто такој много га практикујуVery Happy искачам и најважно баву се сас кошарку веќ 5 годинеVery Happy
  Geograf
  Geograf

  Број на мислења : 98
  Age : 29
  Местолокација : Делта квадрант
  Registration date : 2009-02-12

  Re: Вашето Хоби

  Пишување  Geograf on Чет Апр 02, 2009 2:32 am

  Ja nisto posebno gledam star trek serie i naucno fantasti4ni filmovi, slusam muziku posebno jazz i blues, sedu na kompjutrer i razgleduju sto ima novo, a i da ne zabravu obavezno kd sam slobodan iskacam nadvor u carsiju. Very Happy
  Lutovac
  Lutovac

  Број на мислења : 12
  Age : 28
  Местолокација : Андориа
  Registration date : 2010-05-05

  Re: Вашето Хоби

  Пишување  Lutovac on Саб Мај 08, 2010 8:56 pm

  Па у слободно време освен што се баву сс астрономију исто такој и свиру гитару. Обожавам музику обожавам астрономију и обожавам Sci Fi.
  Feanor
  Feanor

  Број на мислења : 219
  Age : 31
  Местолокација : У дадену Епсилон околину
  Registration date : 2009-02-05

  Re: Вашето Хоби

  Пишување  Feanor on Нед Мај 09, 2010 2:45 pm

  Lutovac напиша:Па у слободно време освен што се баву сс астрономију исто такој и свиру гитару. Обожавам музику обожавам астрономију и обожавам Sci Fi.

  Овија работе изгледа идев заедно, музика, астрономија и НФ Smile) и ја свире гитару едно време, а НФ обожавам Smile


  _________________
  If you go to Z'ha'dum, you will die.

  Sponsored content

  Re: Вашето Хоби

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Јан 23, 2019 10:28 am